numra vajza per lidhje sorted by
relevance

Admin06.09.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

com The videos are very cool and it's really amazing what I can create for you.
7601
Admin20.08.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

— bujar, fisnik, atribut i Allahut L• — jeta, gruaja e Profetit Adem a.
408
Admin31.07.2021

Selena Gomez si rrallë herë me bikini, ka një mesazh për gratë (FOTO)

Le nr amcmj0t0jg per ate person qe gjen veten ne kete sms.
706
Admin25.08.2021

vajza nga Frankfurt të Gjermanisë, kërkoj një mashkull vetem për lίdhje, jo martesë..!

PPS: It you are interested, you are certainly thinking, how much? Nuk kam qene asnjehere e fejuar.
5203
Admin26.08.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

Mund te me kontaktoj ne fb Ramos Emaj.
Admin19.07.2021

Emrat më të bukur me 4 shkronja për djem dhe vajza

I do everything including script, music and voiceover.
9607
Admin11.08.2021

Emra për djem dhe emra për vajza

4 emra vajzash me kuptime: 1.
Admin11.07.2021

Lidhje që përfundojnë keq! Burrat shqiptarë nuk pranojnë që t’i lënë, vajzat i denoncojnë në komisariat

Jetoj dhe punoj ne Gjermani dhe jam ne kerkim te nje mashkulli per lidhje me mua ose bashkjetes.
9808
Admin22.09.2021

Emra për djem dhe emra për vajza

Jam tip serioz,me pelqejne udhetimet,sporti dhe noti.
1209
Admin17.07.2021

Emra për djem dhe emra për vajza

Mendoj se jam ne moshen e duhur per dike me te cilen te kaloj jeten, qe ta dua dhe te me doje ne kete bote, pse jo edhe ne boten tjeter.
5600
Admin19.07.2021

Për Libertën vitet janë veç numra

.
1501